Warsztaty AcroDuo/Acroyoga

Warsztaty z acroyogi oraz acroduo, idealne urozmaicenie tradycyjnych treningów, ciekawa forma aktywności oraz spędzenia czasu.

Co to jest?

Acroyoga jest połączeniem klasycznej jogi z elementami akrobatyki, a acroduo jest ułatwioną formą elementów z dwójki akrobatycznej. Warsztaty z tych form zajęć są przede wszystkim świetną zabawą dla uczestników, które rozwijają koordynację ruchową, świadomość ciała, siłę, a szczególnie zaufanie do siebie oraz umiejętności współpracy.

AUTORSKI PROGRAM

Program zajęć jest dostosowywany do poziomu grupy. Uczestnicy progresywnie uczą się wejścia do kolejnych figur, wraz z asystą instruktorów. W trakcie warsztatów zależy nam na przekazaniu jak największej ilości wiedzy, dlatego nie ograniczamy się do kilku tych samych, stałych elementów i na każde warsztaty staramy się przygotować unikalny programStaramy się nie pokazywać tylko samych najprostszych i podstawowych figur, lecz całe ich spektrum. 

PRAKTYKA

Uczestnicy warsztatów uczą się elementów w parach z dziedziny acroyogi oraz acroduo, ćwiczą balans, równowagę, sprawdzają swoje możliwości, zdobywają do siebie zaufanie oraz dobrze się bawią. Warsztaty mają charakter dynamiczny, na bieżąco odpowiadamy na pomysły, potrzeby oraz prośby uczestników. Figury mają różne poziomy zaawansowania, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

ZAJĘCIA

Jednorazowe warsztaty trwają średnio półtorej godziny. Dzielimy je na odpowiednią rozgrzewkę, część praktyczną oraz na zakończenie, czyli rozciąganie. Istnieje możliwość zrobienia cyklicznych warsztatów wraz ze wzrostem zaawansowania grupy.

PROJEKT CERTYFIKATU

Oferujemy spersonalizowany projekt certyfikatów ukończenia warsztatów.

Zainteresowany?

Cena warsztatów jest ustalana indywidualnie, w zależności od lokalizacji, terminu, czasu oraz ilości chętnych. Zapraszamy do kontaktu w celu zorganizowania warsztatów.